Ansatte

Kallerudlia 3, 2816 Gjøvik, tlf: 61184947

Suspndise rutrum in lobortis vel facilisisr morbi mattis quram utei quarm convallis ornw dilam scjelqku convallis nissim.

Torfin Medbøe

Daglig leder

Mob:928 38 293

Epost: torfin@ost-tek.no

Svein Hage

Prosjektansvarlig

Mob:971 24 076

Epost: svein@ost-tek.no

Ole Christian Sveen

Prosjektansvarlig

Mob: 97519318

Epost: olechristian@ost-tek.no

Kjell Larsen

Prosjektansvarlig

Mob: 97587347

Epost: kjell@ost-tek.no

Kjell Erik Hageløkken

Faglig leder

Mob:930 83 008

Epost: kjell-erik@ost-tek.no

Hanne Christina Løkken

Brannrådgiver/prosjektansvarlig

Mob:996 19 092

Epost: hanne@ost-tek.no

Sindre Stensbak

Prosjektansvarlig

Mob: 47378819

Epost: sindre@ost-tek.no

Per Øyvind Bonkerud

Prosjektansvarlig

Mob: 40454210

Epost: peroyvind@ost-tek.no

Copyright © All Rights Reserved